SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Bezpieczeństwo  w szkole i poza nią

28 września w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów z funkcjonariuszem policji z Komendy Powiatowej w Jaworze. Prelekcja była częścią realizowanego z szkole programu „Uczę się bezpiecznie żyć”.

Szczególny nacisk położony był na bezpieczną drogę do szkoły, ale też nie pominięto wielu zagadnień z zakresu bezpieczeństwa życia codziennego, poruszania się i zachowania w szkole oraz poza nią. Prowadzący zajęcia dostosował treści do pytań i oczekiwań dzieci i młodzieży.

Uczniowie wykazali duże zainteresowanie omawianymi zagadnieniami. W spotkaniu wzięły udział wszystkie klasy szkoły podstawowej i gimnazjalne.

Dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji w Jaworze za pomoc w realizacji Programu Profilaktyczno-Wychowawczego Szkoły.