DZIĘKUJEMY!

3 czerwca 2019 roku  dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie kl.II wybrali się do Mrowiska – sali zabaw w Legnicy. Celem naszej wycieczki było przede wszystkim rozwijanie motoryki dużej i małej oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu. Wspólna zabawa sprzyjała integracji społecznej wszystkich uczestników wycieczki.

Czas spędzony w sali  zabaw przyniósł wiele radości o czym świadczyły uśmiechy na twarzach dzieci. Wyjazd był specjalną nagrodą pana Wójta Gminy Mściwojów Mariusza Forysia, za w udział naszych uczniów w I Międzyszkolnym Przeglądzie Piosenki Patriotycznej, który odbył się w Snowidzy. Dziękujemy panu Wójtowi za miło spędzony czas w ulubionym przez dzieci miejscu – Mrowisku.