101 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

12 listopada odbył się uroczysty apel upamiętniający 101 rocznicę odzyskania niepodległości  przez naszą ukochaną ojczyznę. Część artystyczną przygotowała  klasa VI „b” pod opieką wychowawczyni.

Uczniowie zaprezentowali kilkanaście sylwetek Polaków, którzy codzienną pracą dokonali niezwykłych czynów, odkryć w różnych dziedzinach nauki, techniki, kultury, sportu, czy też zasłynęli swoim talentem w latach niepodległości II Rzeczypospolitej.

Wiele emocji, wśród zgromadzonych na apelu, wywołał quiz historyczny w  Kahoot, opracowany i przeprowadzony przez Jessicę N.

Zwyciężył zespół reprezentujący klasę V . Wielkie brawa za wiedzę historyczną i  umiejętność logicznego myślenia!!!

Podczas apelu ogłoszono również laureatów konkursu plastycznego uświetniającego obchody 11 listopada w naszej szkole.

W kategorii klas 0-2: I miejsce zdobyła Julitka B.

W kategorii klas 3-4 :I miejsce ( równorzędnie) dla uczennic klasy III : Mai K. , Lenki K. i Mai Sz.

W kategorii klas 5-8-laureatką została uczennica klasy VI b : Jessica N.

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców!!!