UMIEM PŁYWAĆ!

Umiem pływać! – tak mogą powiedzieć uczniowie klas I-III, którzy przeszli „kurs” nauki pływania w ramach  projektu „Umiem pływać”. Projekt finansowany był z Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów.

Zajęcia prowadzone były przez wykwalifikowanego instruktora na krytej pływalni „Słowianka” w Jaworze i trwały od października do grudnia br. (10 wyjazdów tj. 20 godz. lekcyjnych zajęć). Dzieci bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w lekcjach na basenie, z niecierpliwością czekały na każdy kolejny wyjazd i ze smutkiem żegnały się po zakończeniu zajęć. Udział w tym projekcie dał im nie tylko możliwość nauki pływania, ale również aktywnego spędzania wolnego czasu i dobrej zabawy. Mamy nadzieję, że program będzie kontynuowany.

W czasie wyjazdów opiekę nad młodymi adeptami pływania sprawowała Pani Angelika Pelc oraz Pani Agnieszka Kozłowska, której serdecznie dziękujemy za pomoc, zaangażowanie i  wsparcie w opiece nad dziećmi.