DRODZY I WYROZUMIALI UCZNIOWIE…

Nauczanie online w klasach IV – VIII stało się faktem. Z tego powodu wszyscy czujemy przygnębienie, ale to nie czas na marudzenie. Nauczyciele z SP w Snowidzy zawsze poszukują dobrych rozwiązań i wzbogacają swoją wiedzę, tym razem online na platformie edukacyjnej TEAMS.

Przeczuwaliśmy niestety zmianę formy pracy. Przed ogłoszeniem nauczania zdalnego, uczestniczyliśmy w pierwszych szkoleniach. Usłyszeliśmy wiele ciepłych słów od prowadzącego Pana Sławomira Pieszczka, którego serdecznie pozdrawiamy. Jednak potrzebujemy trochę więcej czasu, aby maksymalnie wykorzystywać narzędzia i zasoby nowej platformy. Robimy duże postępy. Za wszelkie potknięcia przepraszamy i obiecujemy ze swojej strony kreatywność i atrakcyjność zajęć online. Możliwości platformy są ogromne.