ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU OD PONIEDZIAŁKU 18 STYCZNIA
Grzegorzów - 7.10,
Rybno - 7.15,
Mściwojów (Urząd) - 7.20,
Mściwojów (Krzyżówka) 7.22,
Barycz - 7.32,
Szkoła - 7.35,
Godziszowa - 7.45,
Szkoła - 7.55.
Powroty:
wyjazd z pod szkoły- 13.32,
Godziszowa - 13.42,
Barycz - 13.55,
Mściwojów (k) - 14.05,
Mściwojów (u) - 14.07,
Rybno - 14.10,
Grzegorzów - 14.15.