BAL KARNAWAŁOWY KLAS 0- III

W piątek, 12 lutego 2021r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci z klas 0, I, II i III. Dzieci uwielbiają takie wydarzenia i czekają na nie z zapartym tchem. Tegoroczny bal wzbudził u najmłodszych uczniów naszej szkoły wiele radości. Odświętnie udekorowane sale lekcyjne stworzyły klimat do zabawy, a rodzice zadbali o wspaniałe stroje i przebrania.

Zerówkowicze nie tylko bawili się i tańczyli, ale dowiedzieli się również, czym jest karnawał i gdzie odbywają się największe parady karnawałowe. Pierwszoklasiści zaprezentowali swoje stroje karnawałowe podczas pokazu mody, rywalizowali w wyścigu z ping- pongiem na łyżeczce, bawili się w gorące krzesełka, a w przerwach między zabawą wręczali pocztę walentynkową. Uczniowie klasy II wyśmienicie bawili się przy muzyce i popisywali się swoimi umiejętnościami wokalnymi i tanecznymi. W klasie III natomiast furorę zrobiła zabawa „Ty skacz, ty skacz”. Były ponadto rzuty do celu, wyrzutnie konfetti zrobione z balonów, wspólne fotografie i karaoke przy tablicy multimedialnej. Dzięki zaangażowaniu rodziców nie zabrakło słodkości. Dzień ten był pełen wrażeń, uśmiechów i zabawy.