DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

13 października w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji od godzin rannych klasa 8a częstowała nauczycieli przepysznymi wypiekami, za co im, ich wychowawczyni  - Pani Asi i rodzicom bardzo dziękujemy.

Kolejną niespodzianką były życzenia, kwiaty i rogaliki od Samorządu Uczniowskiego. Jak zawsze, pod czujnym okiem Pani Magdy i Beatki życzenia złożył Aleks Borowiec i uczennice z klasy 8a.  Dziękujemy mamie Aleksa za piękne rogale.

W czasie krótkiego apelu wręczone zostały puchary za Bieg o Puchar Dyrektora Szkoły. Specjalnymi gośćmi byli w tym dniu Pan Waldemar Dziędzioła  i Pani Magdalena Kopeć z Urzędu Gminy w Mściwojowie. I kolejne słodkości – dziękujemy!!! A na koniec od uczniów tych małych i dużych niespodzianka – piosenka, którą razem z Panią Anią spiskowali od tygodni… I wyszło pięknie, prawdziwie i wzruszającą… DZIĘKUJEMY!!!