ZAJĘCIA TERENOWE W PARKU W SNOWIDZY

Piękne dni września to dobry czas na przeprowadzenie lekcji na łonie natury. I tak też uczniowie klasy VI pod opieką nauczycielki przyrody M. Sokołowskiej  wybrali się do pobliskiego parku w Snowidzy, aby poznać mieszkańców stawu.

Przy okazji uczniowie : Patryk Szafrański i Kuba Krupieczowicz opowiedzieli o swojej pięknej pasji  - wędkarstwie, zaprezentowali swój sprzęt począwszy od żywej karmy –czyli żywych robaków …..brrr. Zaimponowali koleżankom, kolegom i nauczcielce wyjątkowym profesjonalizmem. W przeciągu 1 godziny każdy z nich złowił kilka ryb, które po obejrzeniu zostały bezpiecznie wpuszczone ponownie do wody. Chłopcy  bardzo ciekawie opowiadali o swoich dotychczasowych przeżyciach związanych z wędkowaniem.

Każdemu życzymy, aby znalazł swoją pasję, która jest kompasem, który powinien prowadzić nas przez  życie.