POŻEGNANIE LATA

23 września początek jesieni w Szkole Podstawowej w Snowidzy zawsze witany jest uroczyście. W tym roku uczniowie najpierw wykonywali prace pt.,,Pani Jesień", które zostały wyeksponowane na szkolnym korytarzu. Następnie wszystkie klasy uczestniczyły w akcji ,,Sprzątania świata".
Wyzbieraliśmy wszystkie śmieci w okolicy szkoły, kościoła i świetlicy wiejskiej. Z radością zauważyliśmy, że co roku jest ich coraz mniej, czyli wszyscy zaczynamy dbać o środowisko, a to cieszy i dużych, i małych.
      Po powrocie do szkoły każda klasa zaprezentowała przygotowaną piosenkę i wiersz o jesieni. W końcu nadszedł długo oczekiwany moment: pieczone ziemniaki. Jak co roku były - pycha!!, z solą i masełkiem smakowały wyśmienicie.
      Składamy ogromne podziękowania cudownym mamom z klasy IV: paniom Katarzynie Jaroszewicz i Agnieszce Kozłowskiej, które przygotowały poczęstunek oraz  panu Grzegorzowi Kozłowskiemu za podarowane ziemniaki.

Następna taka impreza za rok. Do zobaczenia mniam, mniam