POWIATOWI MISTRZOWIE UNIHOKEJA

W środę 5 października 2016 r. w marcinowickim gimnazjum odbył się Powiatowy Turniej Unihokeja.

Naszą szkołę preprezentowały dwie drużyny - chłopców i dziewcząt, ponieważ w tym roku szkolnym turniej rozgrywał się właśnie w takich kategoriach. Po zaciętej walce chłopcy wywalczyli mistrzostwo, a dziewczęta uplasowały się na trzeciej pozycji. W skład męskiego zespołu weszli: Bartosz Wiśniewski, Jakub Kipa, Jakub Rzepa, Piotr Popiacki, Sebastian Sado, Tomasz Popiacki, Igor Wota, Karol Majchrzak, Jakub Krupieczowicz, Szymon Wiśniewski, a grupę dziewcząt stanowiły: Martyna Popiacka, Aleksandra Olchówka, Wiktoria Jasińska, Martyna Tompór, Sara Ziółkowska, Andżelika Wacławczyk, Jessica Pacak i Oliwia Dawiec.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.