"STOŁÓWKA DLA PTAKÓW"

Zima to trudny czas dla ptaków. Trudno znaleźć im cokolwiek do jedzenia z powodu ciężkich zimowych warunków, dlatego potrzebują naszej pomocy.

Dzięki zaangażowaniu taty Seweryna, p. Pawła Kuny, wujka p. Jerzego Kuny, taty Zuzi, p. Ireneusza Bigusa, taty Kasi, p. Zbigniewa Stelmaszewskiego oraz p. Ireneusza Mikuły – naszego pana konserwatora, powstała cudna „darmowa stołówka dla ptaków”, za co serdecznie DZIĘKUJEMY. Zresztą, zobaczcie sami.

Polecam wszystkim dokarmianie ptaków, ponieważ daje ono możliwość bliskiego obcowania z przyrodą, a przede wszystkim uwrażliwia – uczy empatii.

Dzięki dzieciom z kl. 0-III ptaki z pewnością przetrwają zimę. Podziękowania za przyniesienie pokarmu wędrują do Mai Opory, Zuzi Bigus, Oli Olejarz, Kasi Stelmaszewskiej, Seweryna Kuny, Weroniki Brzezińskiej, Aleksa Borowca, Miłosza Szymuli, Mai Ordakowskiej, Lenki Majki, Pawła Diduszko, Ksawerego Pulchny, Natalki Majki, Oliwii Pitaś, Julii Piórkowskiej, Andrzeja Toszewskiego i Szymona Szymuli.

,