SPOTKANIE Z ZAWODNIKAMI ZAGŁĘBIA LUBIN

18 listopada grupa uczniów naszej szkoły (uczestnicy JuniorSportu oraz wielbiciele piłki nożnej) w ramach programu "Trzymaj formę", dzięki uprzejmości Dyrekcji Publicznego Gimnazjum w Marcinowicach, miała okazję spotkać się z dwoma piłkarzami Zagłębia Lubin.

Zawodnicy przyjechali do gimnazjum, gdzie czekali na nich uczniowie  szkół z naszej gminy.

Paweł Żyra i Artur Siemaszko opowiadali o początkach własnej kariery, o swoim klubie, o marzeniach. Uczniowie zadawli pytania, brali udział w konkursach, a także rozgrywali krótkie mecze.

Razem z piłakarzami przyjechała klubowa maskotka - Krecik, która sprawiła wszystkim mnóstwo radości, stojąc na bramce w trakcie ćwiczeń, a potem pozując z dziećmi do zdjęć. Wszyscy uczestnicy spotkania zostali obdarowani miniplakatami Zagłębia z autografami gości.