"NIECH ŻYJE BAL... !"

W ostatnią sobotę listopada w świetlicy wiejskiej w Snowidzy odbyła się zabawa andrzejkowa, która przy świetnej muzyce zespołu –„ Tacy sami”, trwała do białego rana. Inicjatorem i organizatorem imprezy byli członkowie Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Snowidzy.

W kilkudniowych przygotowaniach  uczestniczyli Rodzice dzieci uczęszczających do szkoły miejscowości: Barycz, Godziszowa, Mściwojów i Snowidza, Grono Pedagogiczne oraz członkowie Koła Gospodyń Wiejskich w Snowidzy, którzy tradycyjnie służyli pomocą i swym wieloletnim kulinarnym  doświadczeniem.

Tego wieczoru na pięknie przystrojonych stołach pojawiły się wykwintne dania  oraz smaczne domowe ciasta , które zostały upieczone przez Mamy uczniów z oddziału przedszkolnego i klas I-VI.

Na zabawie pojawił się gościnnie Naczelnik Oświaty, Kultury i Sportu w Jaworze- Pan Wiesław Szymczyk, pod którego adresem Rada Rodziców skierowała wiele ciepłych słów oraz gorące podziękowanie za 19 lat sprawowania funkcji dyrektora Szkoły Podstawowej w Snowidzy.

Dochód z tej zabawy, zgodnie z decyzją Rady Rodziców, zostanie przekazany na potrzeby uczniów naszej szkoły -  powiedziała Przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Marta Czerwińska.

Grono Pedagogiczne w imieniu całej społeczności uczniowskiej i własnym pragnie serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom, Przyjaciołom szkoły, Sponsorom, Darczyńcom fantów za olbrzymi wysiłek i bezinteresowną pomoc w organizowaniu zabawy, z której dochód zostanie wykorzystany m.in. na zorganizowanie wyjazdowych mikołajek dla wszystkich dzieci Szkoły Podstawowej w Snowidzy.

Szczególne podziękowania dla : Rady Sołeckiej Mściwojowa na czele z Panem sołtysem – Sewerynem Mazurem, Pana Krzysztofa Dziubka, Pani Stanisławy Kasak, Pana Ryszarda Szymonowicza, Pana Mirosława Snocha, Pana Piotra Olchówki , Pana Leszka Pacaka.

To przedsięwzięcie wsparli również uczestnicy XXI sesji Rady Gminy Mściwojów na czele z Panem Wójtem Mariuszem Forysiem i Panią Przewodniczącą Rady Gminy Gabrielą Męczyńską.