BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY POD HASŁEM „TRZYMAJ FORMĘ”

20 października 2015 r. w Szkole Podstawowej w Snowidzy w ramach profilaktycznego programu pod hasłem „Trzymaj formę” odbyły się  Indywidualne Biegi Przełajowe o Puchar Dyrektora Szkoły.

Pomimo nieciekawej aury, udział wzięli prawie wszyscy uczniowie klas 0-VI. Zawody rozegrano  w czterech  kategoriach: dziewczęta (klas 0-III i IV-VI) oraz chłopcy (klas 0-III i IV-VI). Wyznaczono dwie trasy, 600 m dla młodszych i 800 m dla starszych. Nad bezpieczeństwem czuwała pani pielęgniarka, a nad prawidłowością zawodów - sędziowie: Aleksandra Łastowiecka, Przemek Wiśniewski, Ola Olchówka oraz Karolina Armatys.

I miejsce w kategorii dziewcząt młodszych zajęła Natalia Majka z kl. II

II miejsce: Julia Piórkowska

III miejsce: Oliwia Olszanecka

I miejsce w kategorii chłopców młodszych zajął Sebastian Sado