INFORMACJA O EWALUACJI

W najbliższym czasie w naszej szkole powitamy zespół wizytatorów ds. ewaluacji, który przez kilka dni będzie się przyglądać naszej placówce. Przedstawiciele kuratorium oświaty będą się starali uzyskać pełny obraz funkcjonowania placówki w dwóch obszarach :

1. Kształtowanie postaw i respektowanie norm.

2. Wspomaganie przez szkołę rozwoju, z uwzględnieniem indywidualnej sytuacji ucznia.

Odbędą  się rozmowy z dyrekcją i nauczycielami, uczniami, rodzicami, pracownikami niepedagogicznymi oraz przedstawicielami instytucji i organizacji, z którymi szkoła na co dzień współpracuje. Zostaną również przeprowadzone ankiety wśród społeczności szkolnej oraz rodziców, w wyniku czego powstanie raport, opisujący różne aspekty funkcjonowania naszej szkoły.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne