Środa, 2021-03-03

Imieniny: Kingi, Maryna

ŚNIADANIE DAJE MOC

6 listopada w piątek dzieci z zerówki i kl. I-III wzięły udział w akcji „Śniadanie daje moc”. Zasadniczym celem przedsięwzięcia było wspólne przygotowanie śniadania i utrwalanie zdrowych nawyków żywieniowych naszych uczniów, jak i całej społeczności.

Bowiem zerówkowicze wybrali się między innymi  do Ośrodka Zdrowia i do Poradni  rehabilitacyjnej w Snowidzy w celu propagowania akcji i uświadomienia wszystkim jak ważnym posiłkiem jest śniadanie,  i co należy jeść, aby mieć siłę i energię. Tego dnia również nasz spacer przybrał wyjątkową formę, bowiem częstowaliśmy kanapkami i koreczkami owocowymi każdego kogo spotkaliśmy.

Jak widać na załączonych zdjęciach takie zajęcia przyniosły dzieciom satysfakcję. Dzięki zaangażowaniu rodziców akcja udała się – DZIĘKUJEMY. (ISM)