"ŚNIADANIE DAJE MOC !":)

3 listopada 2017 r., wszystkie dzieci z klas 0-III przyłączyły się do ogólnopolskiego programu „Śniadanie daje moc” i przygotowały najważniejszy posiłek dnia- śniadanie.

Miały przy tym frajdę nie tylko z dzielenia się z innymi, ale też próbowania nowych smaków. Rozmawiały, co lubią na śniadanie inne dzieci i dlaczego właściwie śniadanie jest takie ważne. Dzięki niemu mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy.

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Uczniowie wysłuchali wiele ciekawych informacji, przypomnieli 12 zasad zdrowego odżywiania, a także częstowali swoich kolegów, pracowników szkoły, nauczycieli, panie pielęgniarki z ośrodka zdrowia. Śniadanie zjedzone wspólnie z innymi dziećmi smakuje wyśmienicie.