PIĘKNA LEKCJA HISTORII

ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI, CZYLI 11 LISTOPADA to święto hucznie obchodzone w całym kraju.

W naszej gminie również odbyła się taka uroczystość, na której wystąpiliśmy z programem przygotowanym przez Panie:  Beatę Mazur-Makuch i Joannę Kawczyńską. Nasi uczniowie zarówno pięknie recytowali, jak i śpiewali teksty mówiące o miłości do Ojczyzny. Było uroczyście, poważnie i wzruszająco. Bardzo dziękujemy naszym uczniom, że poświęcili wolny sobotni czas, by uczcić narodowe święto. Są to: Sandra Trzebniak, Ola Cichecka, Natalia Karpińska, Maria Soroka, Maja Myszyńska, Kinga Fudali, Martyna Kwiecień, Ola Robak, Natalia Krupa, Oliwia Klimek, Oliwia Ambrożuk, Oliwia Snoch, Jessica Pacak, Andżelika Wacławczyk, Krystian Todorowski, Igor Wota, Kuba Kipa i najmłodsza solistka Natalka Majka. Brawa dla WAS!!!