NAJLEPSZE NA NUDĘ - CZYTANIE

13 listopada odbyła się promocja czytelnictwa wśród uczniów klas 0 – 6. Uczniowie wzięli udział w mini konkursie z nagrodami „Tytuły książek”, zaś najmłodsi czytelnicy układali bajkowe puzzle.

Tego dnia można było podarować książki do biblioteki, dzięki czemu otrzymują one drugie życie. Chętnych darczyńców nie brakowało. Miłośnicy czytania mogli również wpisać na listę tytuł książki, które chętnie wypożyczyliby z biblioteki. Tego dnia rozdawane były także ulotki promujące bibliotekę. Akcja przeprowadzona została w ramach wewnątrzszkolnego programu „Jak nie czytam”.

Ogromna liczba uczniów wzięła udział w konkursie na zakładkę do książki, za co serdecznie dziękujemy. Prace uczniów są baaaaaardzo ładne i zawisną w holu szkoły, zaś wyniki konkursu podamy wkrótce.

Tego dnia miłą niespodziankę zrobiło nauczycielom wydawnictwo WSiP, które podarowało książki  i podręczniki, przydatne na lekcjach zarówno w klasach 1-6, jak i gimnazjalnych. Dziękujemy!