SUKCES SZLACHETNEJ PACZKI!:)

Kochani !!!

Szlachetna Paczka zakończyła się ogromnym sukcesem!

W sobotę przedstawiciele naszej szkoły wraz z Panem Dyrektorem przekazali nasze podarunki do magazynu Szlachetnej w Chojnowie. Jeszcze w ten weekend prezenty trafią do Rodziny. Przekazaliśmy 6 kartonów z żywnością, wygodne, dresowe ubranie i zimowe buty dla pana Mariana, maść przeciw odleżynom, ciepłą czapkę i szalik dla pani Bożeny oraz przepiękne, ręcznie zdobione bombki, bo to przecież Boże Narodzenie :)

Wszystkim darczyńcom, świętym Mikołajom, wielkie, wielkie DZIĘKUJĘ. Ogromne ukłony w stronę zaangażowanych nauczycieli, pana Dyrektora oraz całej społeczności parafii Snowidza, która o akcji została powiadomiona przez księdza Proboszcza.

Nasi dzielni uczniowie podarowali Rodzinie swoje serdeczności na papierze, w który zawinięto paczki. Namalowali swoje życzenia i dobre myśli. Rośnie nam pokolenie pięknych, szlachetnych ludzi :)