SZKOLNA WIGILIA

22 grudnia na hali sportowej w Marcinowicach uczniowie i nauczyciele oraz zaproszeni goście wzięli udział w uroczystej Wigilii.

Na zaproszenie odpowiedział Pan Wójt Mariusz Foryś, Pani Gabriela Męczyńska – przewodnicząca Rady Gminy, ksiądz Dariusz Pudełko oraz prezydium Rady Rodziców. W świąteczny czas wprowadziła wszystkich zebranych Natalka Majka oraz grupa teatralna „Amatorzy”, którą przygotowała Pani Joanna Kawczyńska, a ksiądz  Pudełko otoczył modlitwą całą szkolną społeczność.

Wigilia była też okazją do wysłuchania bożonarodzeniowego koncertu grupy muzycznej, która od września uczy się gry na instrumentach.

Dyrekcja Szkoły składa serdeczne podziękowanie Paniom Marcie Czerwińskiej i Krystynie Kozioł za przygotowanie posiłku oraz wszystkim rodzicom zaangażowanym w upieczenie ciast, a także uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się w przygotowanie tej pięknej uroczystości.