LOTERIA FANTOWA

Do loterii fantowej przygotowywaliśmy się dwa tygodnie. Przed kiermaszem uczniowie zostali poinformowani o zamysłach tego przedsięwzięcia. Dzieci przynosiły z domu zabawki, gry, które były jeszcze w dobrym stanie.

Akcja została zorganizowana 29 stycznia 2016r. na korytarzu szkolnym. Uczniowie mogli kupić los za 2 zł  a fundusze  pozyskane podczas tej zabawy,    w całości zostaną przeznaczone na pomoc zwierzętom   w „Stacyjce Maltusia”  w Mierczycach. Loteria taka daje okazję do rozwijania przedsiębiorczości już u najmłodszych członków społeczności szkolnej – w której wzięły udział zarówno przedszkolaki, jak i uczniowie klas I – VI.

Dziękujemy wszystkich zaangażowanym uczniom za pomoc w przygotowaniu loterii fantowej.(MMW)