"DZIEŃ KOBIET, DZIEŃ KOBIET, NIECH KAŻDY SIĘ DOWIE..."

Pamiętając o dziewczynkach, kobietach i paniach Samorząd Uczniowski   zorganizował z okazji Dnia Kobiet apel.

Do czynnego udziału w apelu zaangażowaliśmy całą społeczność uczniowską. Chłopcy z klasy trzeciej przygotowali wierszyk. Następnie pan Dawid Sierpina wraz z „muzykami naszej szkoły” przygotował krótki koncert. Na tym jednak nie skończyła się nasza pomysłowość. Niespodzianką były zadania konkursowe wymagające nie lada sprawności, precyzji i wiedzy….Dziewczynki musiały nazwać „Tajemnicze przedmioty” – które były typowo męskie. Następnie odpowiedzieć na  trudne, podchwytliwe i  logiczne pytania. A na koniec dziewczynki z poszczególnych klas stały się w modelkami, a chłopcy przemienili się w makijażystów i musieli wykonać najpiękniejszy makijaż swoje koleżance z klasy. Przy tym  było wiele  zabawy i śmiechu… Na zakończenie akademii popłynęła moc gorących życzeń dla wszystkich PAŃ i DZIEWCZYN, a chłopcy wręczyli  słodkie upominki.