REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Rekolekcje wielkopostne za nami. 12 i 13 marca to były dwa dni ćwiczeń duchowych dla naszych uczniów.  W tym czasie mieliśmy okazję pogłębić naszą wiedzę religijną i lepiej przygotować się do nadchodzących Świąt. Nauki poprowadził ks. Daniel Zając.

Pierwszego dnia nasi trzecioklasiści przy wsparciu Oli Olchówki, a pod czujnym okiem pani katechetki przedstawili pantomimę o życiu św. Stanisława Kostki - patrona dzieci i młodzieży.  Brawo dla nich! Drugiego dnia rekolekcji starsze klasy miały okazję do spowiedzi. Wszyscy uczestniczyliśmy we Mszy Świętej, a na koniec przedstawiono wyniki szkolnego konkursu na komiks o św. Stanisławie. Nagrodzono prace następujących uczniów : Oli Olchówki, Kaliny Urban, Leny Kopeć, Zuzi Bigus, Sylwii Zimroz, Oli Olak i Julki Mazur. Gratulujemy!  Serdecznie dziękujemy księdzu proboszczowi za ufundowanie nagród.