POWIATOWE TARGI EDUKACYJNE

23 marca uczniowie klas trzecich gimnazjalnych wzięli udział w Powiatowych Targach Edukacyjnych.

W tym dniu odwiedzili Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz Liceum Ogólnokształcące w Jaworze.

Swoją wędrówkę zaczęli od PCKZiU w Jaworze

W murach szkoły gimnazjaliści mogli m.in.: obejrzeć prezentację multimedialną przedstawiającą życie szkolne PCKZiU, stoiska promujące technikum ekonomiczne, logistyczne, informatyczne i mechaniczne oraz szkołę branżową I stopnia. Gimnazjaliści dobrze bawili się podczas prezentacji wokalno-muzycznej przygotowanej przez uczniów PCKZIU.

Kolejnym punktem wyjazdu było odwiedzenie LO w Jaworze.

Tutaj przywitał gimnazjalistów dyrektor szkoły, pan Mieczysław Michalski, który przedstawił zalety szkoły.

Następnie uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy i w asyście licealistów zwiedzali szkołę.

Dzień Otwarty dostarczył rzetelnej wiedzy o szkołach, szczególnie miało to duże znaczenie dla niezdecydowanych gimnazjalistów.