NOCOWANIE NA DYWANIE

W piątkowy wieczór 8 czerwca w naszej szkole odbyło się długo oczekiwane „nocowanie na dywanie”, w którym udział wzięły dzieci uczęszczające na zajęcia świetlicy socjoterapeutycznej prowadzonej przez panią Iwonę Spurek – Majkę.

Od godz. 18.00 rozpoczęliśmy przygotowania do nocnych atrakcji. Uczniowie sami zorganizowali miejsce do spania, przygotowali kolację i śniadanie. Zaproszono nas na zajęcia zumby, za co serdecznie dziękujemy roztańczonym paniom. Oczywiście stworzyliśmy swoją strefę kibica, dzięki temu wspólnie mogliśmy kibicować naszej reprezentacji. Bawiliśmy się w chowanego, graliśmy w unihokeja, no i nie zabrakło oczywiście kina i popcornu.

Dzięki wielu zabawom mieliśmy okazję do integracji, nad czym pracujemy od dłuższego czasu.

Serdecznie dziękujemy Pani Angelice Pelc za pomoc w realizacji wszystkich zamierzeń.