15 czerwca br.  uczniowie naszej szkoły  odwiedzili Ostaszów – wioskę rycerską. Po przyjeździe na miejsce zjedliśmy śniadanie. Następnym punktem programu było zwiedzanie mini zoo.

Wielką atrakcją dla naszych dzieci stało się pokonanie długiego, wiszącego mostu. To był naprawdę wielki wyczyn, ponieważ most wydawał się nie do pokonania. Ale udało się! Po takiej dawce emocji rozpoczęły się nasze zajęcia. Panie przebrane w stroje średniowieczne ciekawie wprowadziły nas w dawne czasy. Dzieci miały możliwość obejrzenia strojów rycerskich, zbroi i różnych ciekawych rekwizytów. Strzelały z łuku, przebrane w rycerskie stroje brały udział w turnieju rycerskim, zostały zakute w dyby, wykonywały czynności gospodarskie, np. doiły krowę, pokonywały tory przeszkód.

Wyprawa się udała,wszyscy wrócili do domu zadowoleni.

Dziękujemy Radzie Rodziców za kolejną wspaniałą wycieczkę.