ŻEGNAMY GIMNAZJALISTÓW KLAS III

Dnia 21 czerwca 2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego trzecich klas Gimnazjum. Część oficjalną nasi gimnazjaliści rozpoczęli przywitaniem zaproszonych gości:  Wójta Gminy - Pana Mariusza Forysia, któremu towarzyszyła  Przewodnicząca Rady Gminy – Pani Gabriela Męczyńska, a także Inspektor Oświaty - Pani Elżbieta Soroka, Ksiądz proboszcz - Witold Juchiewicz oraz Pani  Marta Czerwińska – Przewodnicząca Rady Rodziców.

Najlepsi absolwenci zostali wyróżnieni nagrodami  oraz dyplomami dyrekcji szkoły – Pana Dariusza Brzyka a piękne przemówienie do absolwentów wygłosiła Pani Joanna Bigus  – wicedyrektor szkoły. Docenieni zostali również uczniowie, którzy odnieśli sukcesy w konkursach szkolnych,  jak również  sportowcy, którzy przez trzy lata godnie reprezentowali naszą szkołę w powiecie, uczniowie, którzy pracowali na rzecz szkoły, otrzymując dyplomy od dyrekcji i nauczycieli szkoły. Podziękowano także gimnazjalistom,którzy pełnili wolontariat.

Nie można było zapomnieć o najważniejszych osobach w życiu uczniów – rodzicach, którzy swoim poświęceniem przyczynili się do sukcesów swoich dzieci. Otrzymali oni podziękowania od uczniów w formie zaśpiewanej piosenki oraz podziękowania od Dyrektora Pana Dariusza Brzyka.   Złożono podziękowania gronu nauczycielskiemu za trud i poświęcenie w kształcenie naszej młodzieży.

Po części oficjalnej, uczniowie pokazali swoje umiejętności artystyczne czyli kabaret  pt. „ Jeden dzień z życia gimbusa”. Nasi trzecioklasiści otrzymali piękne życzenia przygotowane przez klasy drugie.
            Życzymy dalszych sukcesów w szkołach ponadgimnazjalnych, w życiu osobistym, oraz udanych, szczęśliwych i bezpiecznych wakacji.