POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

13 i 14 lutego na hali sportowej  w Marcinowicach odbyły  się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców.

W czwartek rywalizowały ze sobą drużyny szkół podstawowych powiatu jaworskiego. Nasza reprezentacja w składzie: A. Łastowiecka, K. Armatys, I. Majchrzak, J. Łuniewska, M. Musiał,  J. Pacak , A. Wacławczyk zajęła III miejsce. Opiekunem drużyny była p. Alina Niedziela. Tytuł Mistrza Powiatu zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworze. W turnieju udział wzięły jeszcze reprezentacje ze szkół podstawowych z Wiadrowa i Budziszowa Wielkiego.

W piątek rywalizowały drużyny chłopców. Naszą gminę reprezentowała drużyna ze Szkoły Podstawowej w Targoszynie, która ostatecznie zajęła IV miejsce. Tytuł Mistrza Powiatu zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1w Jaworze. W turnieju udział wzięły również  drużyny z Wiadrowa i z Budziszowa Wielkiego.