SZKOLNY DZIEŃ DZIECKA

W piątek 31 maja uczniowie klas 0-6 wzięli udział w Dniu Dziecka – niespodziance przygotowanej przez Pana Dyrektora, Radę Rodziców i wychowawców klas.

Na boisku szkolnym odbyły się liczne rozgrywki sportowe, zabawy i tańce, zjazdy i skoki na dmuchańcach. Dzięki zaproszonym na ten dzień animatorom, dzieci mogły pomalować sobie buzię, zrobić tatuaż, zbić ogromne bańki mydlane i skosztować waty cukrowej.

Mamy z Rady Rodziców przygotowały z kolei: lody, napoje, frytki, popcorn oraz owocowe szaszłyki zanurzone w czekoladowej fontannie. Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie niespodzianki osobom: nauczycielom, rodzicom, obsłudze szkoły i animatorom, serdecznie dziękujemy.

Po tak bajkowo spędzonym dniu nasuwa się refleksja: szkoda, że Dzień Dziecka świętujemy tylko raz w roku!