NAGRODA DLA MAI

31 maja odbył się apel, na którym nasza uczennica Maja Szałęga otrzymała nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca w etapie regionalnym IX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci.

Konkurs zorganizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego przebiegał pod hasłem: „BEZPIECZNIE NA WSI MAMY: MASZYNA PRACUJE A DZIECKO OBSERWUJE” i objęty był  honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Miał ona na celu promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego. Tegoroczne hasło konkursowe miało zwrócić uwagę na sposoby zapobiegania wypadkom, związanych z obecnością w gospodarstwach rolnych maszyn i urządzeń rolniczych.

Praca Mai została wybrana spośród ponad 500 prac dzieci z klas 0- III, które napłynęły z całego Dolnego Śląska.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!