„CZY TO BAJKA, CZY NIE BAJKA” - MYŚLCIE SOBIE , JAK TAM CHCECIE.

Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, przekazują też ważne prawdy życiowe.  7 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Postaci z Bajek.

Na szkolnych korytarzach i w klasach można było spotkać Myszki Miki, Pikaczu, pszczółki, kotki, tygryski, rycerzy, księżniczki, królewny, policjantów, wiedźmy i wiele innych. Ten dzień był okazją, by przypomnieć bajkowych bohaterów, którzy bawią, uczą, pomagają rozpoznać dobro i zło, często też stanowią dla dzieci wzór do naśladowania. Przygotowane na tą okazję zadania okazały się wcale niełatwe, wymagały skupienia, słuchania, zgodnej współpracy w grupie, sprawnego pisania. Praca w wielu grupach przebiegała burzliwie, a niektóre wytwory możemy podziwiać na wystawie.