WYJAZD DO TEATRU

Nasza szkoła od wielu lat korzysta z oferty Narodowego Teatru Edukacji we Wrocławiu. Tym razem 13 listopada dzieci z klas I- IV udały się pod opieką swoich wychowawczyń do Wrocławia na sztukę teatralną pt. „Piotruś Pan”.

W Sali Koncertowej Radia Wrocław młodzi widzowie obejrzeli barwną inscenizację opowiadającą o chłopcu, który nigdy nie chciał dorosnąć, o ciągle prześladującym go groźnym kapitanie Haku i rezolutnej dziewczynce o imieniu Wandzia.

Dodatkową atrakcją było zwiedzanie Radia Wrocław, skąd płyną zawsze aktualne wiadomości i świeże informacje nie tylko z Wrocławia, ale z całego Dolnego Śląska. Dzieci przyjrzały się pracy spikera i obejrzały najważniejsze pomieszczenia znajdujące się w rozgłośni.

Czas spędzony w teatrze, pomimo deszczowej pogody, wpłynął pozytywnie na nastrój wszystkich dzieci. Mamy nadzieję, że zachęcił je do tego, by w przyszłości chętniej  odbierały sztukę teatralną na żywo.