JASEŁKA

W sobotę 18 stycznia br. w świetlicy wiejskiej w Snowidzy odbyły się Jasełka przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Tradycyjnie gościliśmy kochane babcie i dziadków, drogich rodziców, a także zaproszonych gości i przyjaciół szkoły.

Nasze anioły z kl. 0 – III, słowem , piosenką i tańcem opowiedziały historię narodzenia małego Jezusa. Radośnie wykonane kolędy i pastorałki na nowo przybliżyły atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło też kilku ciepłych słów o rodzicach, babci i dziadku.

Nieco inną wersję Bożego Narodzenia – bardziej współczesną, przedstawili  nam uczniowie klas starszych, których przygotowała p. Jadwiga Musiałkiewicz – Otreba. O oprawę muzyczną zadbała p Angelika Pelc.

Dzięki zaangażowaniu rodziców mieliśmy okazję kosztować pysznych, domowych wypieków. Wszystkim  przyjaciołom i darczyńcom serdecznie dziękujemy za obecność i okazaną hojność.