JESTEŚ WIDOCZNY - JESTEŚ BEZPIECZNY

Jesteś widoczny - jesteś bezpieczny ... z takim hasłem dnia 17 września 2015r. przywitała klasę pierwszą pani z Banku PKO BP w Jaworze Justyna Pastuszczak.

Wszyscy uczniowie są uczestnikami ruchu drogowego. Zobowiązani są więc do rozważnego zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię, w drodze do i ze szkoły. Dlatego bardzo ważna jest znajomość zasad ruchu drogowego, znaków, sygnałów drogowych. W celu przypomnienia przepisów odnoszących się do pieszych uczestników ruchu drogowego zostały  przeprowadzono zajęcia związane z tym tematem. Uczniowie dowiedzieli się co to jest bezpieczeństwo na drodze, jak czuć się bezpiecznym, odgadywali znaki drogowe. Finałem zajęć było rozwiązanie quizu i przeczytanie komiksu drogowego.

Uczniowie za każdą poprawną odpowiedź otrzymywali gadżety SKO (odznaki odblaskowe, zakładki i naklejki). Na koniec zajęć każdy uczeń otrzymał kamizelkę odblaskową.(MMW)