ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

26 czerwca uczniowie naszej szkoły spotkali się ze swoimi wychowawcami, aby uroczyście pożegnać miniony rok szkolny oraz odebrać świadectwa i nagrody.

Miło nam poinformować, że wśród absolwentów najwyższą średnią ze wszystkich lat uzyskali: Aleksandra Olchówka oraz Jakub Kipa. Wśród uczniów pozostałych klas najlepsze wyniki osiągnęli Julia Piórkowska oraz Aleks Borowiec. Uczniowie ci otrzymali nagrodę pieniężną Wójta Gminy Mściwojów Mariusza Forysia, którą podczas zakończenia roku wręczył przewodniczący Rady Gminy - Pan Tomasz Siczek.

Dyrektor szkoły oraz nauczyciele dziękują wszystkim dzieciom, które z dużym zaangażowaniem i samodyscypliną sprostały trudnym warunkom nauki w czasie pandemii. Słowa podziękowania należą się także rodzicom, którzy przez ostatnie miesiące poświęcali swój czas na rzecz edukacji zdalnej swoich pociech.

Życzymy wszystkim radosnych, zdrowych i bezpiecznych wakacji. Do miłego stacjonarnego zobaczenia we wrześniu!