PASOWANIE ZERÓWKOWICZÓW

30 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce pasowanie na zerówkowiczów. Tym razem uroczystość odbyła się w małym gronie, bo bez udziału rodziców, ale ....Dzieci pięknie recytowały, śpiewały i tańczyły, szczerze trzeba przyznać, że swoją wiedzą i umiejętnościami doskonale się pochwaliły. Po części artystycznej przyszedł czas na uroczyste pasowanie i wręczenie dyplomów i upominków.

Serdeczne podziękowania składamy tym rodzicom, którzy poświęcili swój cenny czas w przygotowaniu rożków obfitości, pani Renacie K. dziękujemy za rolę fotografa i wykonanie pięknych zdjęć, ogromne podziękowania należą się naszej pani Angelice P., dzięki której rodzice mogli oglądać nasz występ na żywo – on – line. Dziękujemy również panu Dyrektorowi, za to, że mógł być z nami i paniom Grażynie K. i Halinie B. za gromkie brawa okazane naszym zerówkowiczom.