WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA

Tradycyjnie, jak co roku odwiedził nas Św. Mikołaj. W zamian za otrzymanie prezentów musieliśmy zaśpiewać piosenkę, złożyliśmy też obietnicę, że będziemy bardzo grzeczni przez cały następny rok.  ŚW.MIKOLAJ wysłał również swoich pomocników z naszej Gminy, którzy obdarowali zerówkowiczów paczkami wypełnionymi słodkościami.

Pan Wójt Mariusz F. wręczył nagrody- wyróżnienia Nikoli F. i Nikodemowi K. za udział w konkursie pn. MÓJ PROJEKT GMINNEJ KARTKI ŚWIĄTECZNEJ BOŻE NARODZENIE 2020.

Serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi W. za zaangażowanie i wcielenie się w tak ważna rolę, Pani Ewie R. za wypożyczenie pięknego stroju Mikołaja i Panu Wójtowi Mariuszowi F. za wizytę w naszej szkole i obdarowanie dzieci.