GIEŁDA PRZYJAZNEJ WYMIANY

W szkole ponownie odbyła się loteria fantowa, która cieszyła się dużą popularnością.

Uczniowie od tygodnia przygotowywali się do tego kiermaszu, przynosili swoje zabawki, książki, maskotki. Następnie organizatorzy, czyli uczniowie z klasy szóstej, ustalili ceny, zrobili losy (każdy po 4 zł) i zaczęła się zabawa, która nauczyła nas pożytecznego i oszczędnego gospodarowania swoim mieniem. Efektem była zbiórka pieniędzy w kwocie 440 zł. Za uzbierane pieniążki kupimy karmę dla zwierząt i wspomożemy stacyjkę „Maltusia”, z którą zaprzyjaźniliśmy się kilka lat temu.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w akcję:

Bartkowi Wiśniewskiemu, Oli Olchówce, Oliwii Olszaneckiej, Mikołajowi Uszylle, Natalii i Lence Majkom, Zuzi Bigus, Jagodzie Męczyńskiej, Julce Piórkowskiej, Zuzi Grzywie, Karolowi Majchrzakowi, Martynie Kozłowskiej, Mai Kartkowskiej - Gochniak.