Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Czwartek, 2020-12-03

Imieniny: Hilarego, Franciszki


Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

2020-02-05
Powiększ zdjęcie

     5 lutego, w budynku w Marcinowicach, oraz 7 lutego w budynku w Snowidzy odbył się szkolny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. „ Młodzież Zapobiega Pożarom”. Do turnieju przystąpiło ogółem 11 uczniów w dwóch kategoriach wiekowych ( kl IV-VI i VII- VII ), którzy rywalizowali ze sobą o możliwość reprezentowania szkoły w etapie gminnym.

Czytaj więcej o: „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

„WRZESIEŃ 39” CZYLI RZECZ O TYM JAK WYBUCHŁA II WOJNA ŚWIATOWA.

2020-02-05
Powiększ zdjęcie

     5 lutego w naszej szkole gościła grupa rekonstrukcyjna „Rekonstrukto”. Uczniowie klasy VII i VIII poznali sytuację międzynarodową II Rzeczypospolitej. Mogli zobaczyć jak wyglądał polski mundur wojskowy wz36 oraz ekwipunek i wyposażenie żołnierza używane podczas kampanii wrześniowej oraz repliki broni. Najodważniejsi przeszli musztrę wojskową. Brawa dla nich.  

Czytaj więcej o: „WRZESIEŃ 39” CZYLI RZECZ O TYM JAK WYBUCHŁA II WOJNA ŚWIATOWA.

YOU ARE MY VALENTINE

2020-02-05
Powiększ zdjęcie

     5 lutego 2020 r., odbyły się w naszej szkole WALENTYNKI, które zorganizowała klasa VI A. Do zabawy zaprosiła wszystkich uczniów naszej szkoły. Dzieciaki robiły sobie słodkie zdjęcia z misiami, rozwiazywały quizy związane z miłością, łączyły w pary słynne postaci, śpiewały najbardziej znane piosenki o miłości. Nie mogło zabraknąć również poczty walentynkowej. Mamy nadzieję, że wszyscy świenie się bawili.

Czytaj więcej o: YOU ARE MY VALENTINE