Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Środa, 2020-10-21

Imieniny: Celiny, Hilarego


Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

PROJEKT "UMIEM PŁYWAĆ" - ZAWIESZONY

2020-10-16
Powiększ zdjęcie

     Szanowni Państwo...
W związku z aktualną sytuacją oraz zamknięciem basenów od poniedziałku projekt "Umiem Pływać" zostaje zawieszony do odwołania.

Czytaj więcej o: PROJEKT "UMIEM PŁYWAĆ" - ZAWIESZONY

APELUJEMY!!!

2020-10-16
Powiększ zdjęcie

     Zwracamy się z ponownym apelem do rodziców... Proszę nie wysyłajcie do szkoły dzieci z wyraźnymi objawami przeziębienia: podwyższona temperatura, bóle mięśniowe, kaszel i katar. W wprowadzonych w szkole procedurach bezpieczeństwa jest punkt o obowiązku izolacji i natychmiastowym wezwaniu rodzica do zabrania dziecka z takimi objawami. Chcielibyśmy takiej sytuacji uniknąć. Dbajmy o siebie i innych, szczególnie w obliczu epidemii.

Czytaj więcej o: APELUJEMY!!!

UWAGA WAŻNE - ZMIANA GODZINY KURSU AUBOBUSU!

2020-10-16
Powiększ zdjęcie

     W związku z wprowadzeniem dodatkowych zasad bezpieczeństwa, ze względu na rozprzestrzenianie się pandemii COVID-19, od dnia 19.10 (poniedziałku) uczniowie z klas 0-III dojeżdżający z Mściwojowa będą wyjeżdżać o godzinie 8.15 – przystanek przy Gminie, 8.17 – krzyżówka (dodatkowy kurs). Rozwozy wstępnie bez zmian. Informacje o dalszych zmianach w organizacji pracy placówki będą przekazywane na bieżąco na stronie Facebook-a, szkolnej stronie i systemem SMS. Życzymy zdrowia. Dbajcie o siebie.

Czytaj więcej o: UWAGA WAŻNE - ZMIANA GODZINY KURSU AUBOBUSU!

W KRÓLESTWIE UCZUĆ

2020-10-16
Powiększ zdjęcie

     W klasie I odbyły się warsztaty w ramach zajęć z pedagogiem pt. : "W królestwie uczuć" we współpracy z Kulczyk Fundation - Efakt Domina. Dzieci poznały parę królewską, stworzyły mieszkańców wyspy oraz zapoznali się z uczuciem nieśmiałości. Stworzone przez dzieci postacie przeżywać będą kolejne przygody, doświadczać inne uczucia podczas kolejnych spotkań.

Czytaj więcej o: W KRÓLESTWIE UCZUĆ