"EKONOMIA NA CODZIEŃ"

To już stało się tradycją, że w naszej szkole przynajmniej raz w roku jest organizowana loteria fantowa.
Uczniowie naszej szkoły uczestniczą także w projekcie „Ekonomia na co dzień” i w ramach tego projektu mają za zadanie inicjowanie edukacji finansowej i ekonomicznej . Stąd reaktywacja loterii fantowej przez uczniów z SU. Do tego wydarzenia przygotowywaliśmy się 2 tygodnie.

Przed kiermaszem uczniowie zostali poinformowani o zamysłach tego przedsięwzięcia. Dzieci przynosiły z domu zabawki, gry, które były jeszcze w dobrym stanie.
Akcja została zorganizowana 25 listopada 2022 r. na korytarzu szkolnym. Uczniowie mogli kupić los za 4 zł a fundusze pozyskane podczas tej zabawy, w całości zostaną przeznaczone na działalność SU w naszej szkole.
Dziękujemy wszystkich zaangażowanym uczniom za pomoc w przygotowaniu loterii fantowej i przynoszeniu fantów.
Opiekunowie SU p. Beata Makuch- Mazur i p. Magdalena Mróz-Wojkowska