UWAGA KONKURS!

KARTKI MOŻNA DOSTARCZAĆ DO SZKOŁY! KRÓTKI TERMIN WYKONANIA! WSPANIAŁE NAGRODY!

Wójt Gminy Mściwojów ogłasza konkurs plastyczny pt. „MÓJ PROJEKT GMINNEJ KARTKI ŚWIĄTECZNEJ BOŻE NARODZENIE 2020”. Do 30 listopada czekamy na projekty uczestników w wieku 0-16 lat z terenu Gminy Mściwojów.

Prace utrzymane w świątecznym klimacie powinny zawierać herb Gminy Mściwojów czy też elementy charakterystyczne dla Gminy Mściwojów. Format A4 (30/21 cm). Technika wykonania pracy dowolna. Prace należy dostarczyć lub przesłać na adres: Urząd Gminy Mściwojów, Mściwojów 43, 59-407 Mściwojów. Najlepsza praca otrzyma nagrodę Wójta Gminy Mściwojów i zostanie wydana w formie gminnej kartki świątecznej.

REGULAMIN KONKURSU:

1. Organizatorem konkursu jest Wójt Gminy Mściwojów

2. Cele konkursu:

• promowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia;

• kształcenie poczucia wartości dziedzictwa kulturowego i odpowiedzialności za jego trwanie;

• kształtowanie postaw twórczych, kreatywności, innowacyjności, śmiałości w podejmowaniu trudnych zadań.

3. Konkurs jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży od 3 do 15 lat.

4. Technika wykonania prac jest dowolna.

5. Prace zgłoszone do konkursu powinny zostać wykonane:

1. w formacie A4 (30cmx21cm),

2. kartka powinna składać się na pół,

3. wypełniona może być tylko pierwsza strona, wnętrze kartki powinno być czyste (bez życzeń),

4. kartek nie podpisujemy.

6. Kartki należy dostarczyć do Urzędu Gminy Mściwojów, Mściwojów 43, 59-407 Mściwojów do 1 grudnia 2020r.

Wyniki zostaną ogłoszone 13 grudnia 2020r.

Kartkę należy włożyć do koperty, podpisanej imieniem i nazwiskiem, prosimy podać także wiek i klasę. Kartki nadesłane pocztą powinny posiadać adres zwrotny.

7. Prace zostaną ocenione przez komisję powołaną przez Wójta Gminy Mściwojów. Ocena jury nie podlega dyskusji i jest ostateczna.

8. Organizator zastrzega sobie prawo nieodpłatnego wykorzystania prac – kartki zostaną wysłane przez Urząd Gminy Mściwojów do różnych instytucji wraz z życzeniami świątecznymi.

9. Dostarczenie prac na konkurs jest jednoznaczne z oświadczeniem posiadania praw autorskich, wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb konkursu, na publikowanie wizerunku oraz akceptacją regulaminu konkursu.