MAMY TO! DZIĘKI WAM!

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Snowidzy wraz z wychowawcą i zerówkowiczami z oddziału przedszkolnego serdecznie dziękują za okazaną pomoc w realizacji jednego z naszych planów.

Dziękujemy Panu Wójtowi Gminy Mściwojów Mariuszowi Forysiowi., Przewodniczącemu Rady Gminy Panu Tomaszowi Siczkowi., sponsorom: panu Radomirowi Trzebniakowi, panu Tomaszowi Myjakowi., panu Waldemarowi Tłusty, panu Piotrowi Wolnickiemu, Radnej Gminy Mściwojów pani Małgorzacie Drabowicz, Radnemu Gminy Mściwojów panu Tadeuszowi Budzińskiemu., pracownikom naszej szkoły pani Halinie Biadała, pani Grażynie Kuna, pani Karolinie Pytlarz i pani Angelice Pelc, wszystkim rodzicom naszych zerówkowiczów i ich bliskim. Za włożoną pracę fizyczną i poświęcony czas dziękuję panu Tomaszowi Soroce., Prezesowi Stowarzyszenia Ex aequo panu Dawidowi Sierpinie, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Snowidzy panu Dariuszowi Brzykowi i panu Rafałowi Majce.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu, Waszej ofiarności udało się zrealizować zamierzone cele, przede wszystkim położyć upragnione panele w naszej klasie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za taki odzew.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM Z CAŁEGO SERCA.