EASTER CHALLENGE

     W marcu br. został zorganizowany w naszej szkole konkurs z języka angielskiego „Easter Challenge”. Konkurs był skierowany do dzieci z klas IV, VII i VIII. Uczniowie od 22 marca do 31 marca codziennie otrzymywali zadanie do wykonania np. musieli stworzyć kartkę z życzeniami; zrobić krzyżówkę z hasłami wielkanocnymi; nauczyć się wierszyka na pamięć; oglądnąć film i odpowiedzieć na pytania; zrobić pisankę wielkanocną itp.

Głównym celem konkursu było rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych oraz językowych. Konkurs miał na celu także poszerzyć słownictwo o zwroty typowo wielkanocne. Prace były oceniane pod względem pomysłowości, estetyki pracy oraz poprawności językowej.

Dzieci wykonały przepiękne i niepowtarzalne kartki świąteczne, a krzyżówki były kreatywne i na wysokim poziomie, dlatego też trudny wybór uniemożliwił wyłonienie zwycięzców.

Każdy z uczestników otrzymał celującą ocenę z aktywności z języka angielskiego. Zostały zrobione pamiątkowe zdjęcia, a efekty pracy dzieci można zobaczyć na szkolnej stronie internetowej oraz na facebooku.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie: Ola O., Amelka G., Maja Sz., Zuzanna B., Jan K., Ola O, Natalia M., Jessica N., Julia P., Wiktor W. oraz Julia M.

NA GÓRĘ