POŻEGNANIE LATA

Tańcem, śpiewem i wierszem uczniowie Szkoły Podstawowej w Snowidzy pożegnali lato i przywitali astronomiczną jesień. Jak co roku w naszej szkole rozstanie z latem przebiegało radośnie i wesoło.

Tegoroczne obchody odbyły się pod hasłem ,,Dzień Plantatora", dlatego na korytarzu roiło się od ogórków, kapust, pomidorów, ziemniaków, buraczków, marchewek, cebul i dyń. Wszystkie klasy poprzebierały się  za warzywa, a dzięki ogromnej fantazji i kreatywności dzieci i rodziców szkoła przypominała wielki warzywny stragan. każda klasa zaprezentowała piosenkę lub wiersz o swoim warzywie, a klasa ,,O" wykonała nawet warzywny taniec.
      Na koniec, tradycyjnie wszyscy z wielkim apetytem zajadali pyszne ziemniaczki z masełkiem i solą przygotowane przez kochanych rodziców, popijali soczek owocowy.
 Pragniemy podziękować rodzicom z Rady Rodziców, którzy zadbali o wspaniały poczęstunek.

Organizatorem tego dnia była klasa VI z wychowawczynią J.Musiałkiewicz-Otrębą.(JMO)