NAJMŁODSI UCZNIOWIE Z KLAS 0, I I III WYBRALI SIĘ DO RANCZA GRAPA.

W malowniczo położonym w lesie ośrodku dzieci miały okazję zobaczyć i nakarmić różne zwierzęta: daniele, osły, kuce, owce, lamy, kozy. Duże wrażenie zrobiły dostojne pawie i swobodnie biegające króliki. Największym zainteresowaniem cieszył się jednak park linowy. Wszystkim udało się pokonać i to po kilka razy, tor przeszkód złożony z wielu kładek, stopni, platform. Po tak dużej dawce adrenaliny wszystkim bardzo smakowały smażone kiełbaski, a także lody. Niestraszne były nawet odgłosy burzy i krople deszczu. Na szczęście burza nas ominęła, szybko wyjrzało słońce. Dzięki temu można było pobawić się na polanie. W drodze powrotnej podziwialiśmy piękną panoramę Pogórza Kaczawskiego. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale pełni nowych wrażeń.