POMAGANIE JEST PROSTE!

Miło nam poinformować, że podczas zorganizowanej akcji zbierania kolorowych nakrętek udało się wszystkim nam zgromadzić 72 878 sztuk. Nakrętki powędrują do zaprzyjaźnionych instytucji, zbierających pieniądze na wózki inwalidzkie dla osób niepełnosprawnych. Drugi dobry uczynek popłynął w kierunku naszej planety Ziemi. Z odzyskanego plastiku powstaną nowe rzeczy: zabawki, butelki, klocki, itp.

Cukierkowe nagrody powędrowały do klas I-III, z których najwięcej w przeliczeniu na jednego ucznia przyniosły pierwszaki. Słodkości w imieniu Pana Dyrektora wręczyła Pani Joanna Bigus - współorganizatorka akcji. Wszystkim uczniom i rodzicom dziękujemy za udział w tym szczytnym celu. Korki można przynosić do szkoły przez cały rok.