DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA 2022

Dnia 10 października od samego rana uczniowie naszej szkoły świętowali Szkolny Dzień Tabliczki Mnożenia. Można było wziąć udział w zabawach z tabliczką podczas zajęć plastycznych i oczywiście przystąpić do egzaminu z jej znajomości.

Tegorocznymi Szkolnymi Ekspertami Tabliczki Mnożenia zostali:

Julita Bober( kl.4) , Roksana Guśtak ( kl.4), Kuba Owczarek ( kl.4), Nadia Napierała ( kl.4) Adam Szałęga (kl.6), Maksymilian Trochanowski ( kl.7), : Aleks Borowiec ( kl.

Na wyróżnienie zasłużyli również uczniowie klasy 5: Mariia Yarynich , Wiktor Nieżałowski i Kamil Tomaszewski oraz wielkie brawa dla Oskara Kuli-Mistrza TM 2022 wśród uczniów klasy 3.

Tradycyjnie odbył się ,oczekiwany przez uczniów, konkurs szkolny matematyczno-sportowy EXPRESS TM , do którego przystąpiły zespoły uczniów z klas od 3 do 8 oraz odważne panie nauczycielki. Tym razem zwycięstwo odnieśli reprezentanci klasy 6.Wielkie brawa!! Pozostałe zespoły również spisały się na medal, ponieważ wszystkie działania wykonane zostali bezbłędnie, a o wygranej zadecydował osiągnięty czas .

Gratulacje

dla wszystkich uczestników!!!

Tegoroczne Święto Tabliczki Mnożenia już zakończone, ale nie zapominajmy o doskonaleniu rachunku pamięciowego, bo za rok czekają na nas kolejne zmagania i liczymy na powiększenie grona ekspertów .

Do zobaczenia już za rok!

Sówka-Mądra Główka